console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Blog Fast White Cat

5 razy TAK, czyli dlaczego chcemy pracować właśnie z Tobą?

Karolina Obszyńska lip 13. 2021
Jak bardzo Ty i my – Fast White Cat - pasujemy do siebie? Nasza firma to środowisko stworzone dla prawdziwych, technologicznych kocurów. Jeśli nie boisz się wyzwań, a kariera w branży IT jest Ci pisana od urodzenia, to skontaktuj się z nami! Już tłumaczymy, dlaczego powinieneś.

*Źródło Kwejk

Na samym początku – przejdźmy na TY


My - jesteśmy Fast White Cat (dla znajomych - Koty).
A Ty?

Jesteśmy częścią Digitree Group – grupy integrującej spółki i narzędzia, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku e-commerce. W dużym skrócie - to właśnie my doradzamy strategicznie i wdrażamy rozwiązania e-commerce dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Partnerów. Oprócz tego, generujemy nowy ruch na stronach internetowych i zwiększamy sprzedaż dzięki działaniom marketing automation. Do naszego zespołu szukamy właśnie Magento Backend Developerów.

Dobra, grzecznościowy small talk mamy już za sobą. Teraz przejdźmy do konkretów, czyli…

5 powodów, dlaczego powinieneś dołączyć do zespołu Kotów


 

Ty - jesteś technologicznym freakiem.
My - mamy najlepszą technologię.


Musisz wiedzieć, że Fast White Cat to nie tylko typowy software house, to także e-commerce house. Mamy wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre relacje z Adobe, dzięki któremu jesteśmy na bieżąco z wszystkimi innowacjami technologicznymi. Umiejętności naszych programistów potwierdzają zdobyte przez nich certyfikaty Magento.  

Gwarantujemy, że szybko odczujesz różnicę.

Co wyróżnia Fast White Cat spośród innych firm?  1. Pracujemy szybko, sprawnie, na najwyższym poziomie technologicznym.

  2. Dobrze płacimy

  3. Rozwijamy projekty w GRAPQL i PWA Studio

  4. Tworzymy kod zgodnie ze sztuką

  5. Lubimy działać, bo chcemy widzieć efekty. Chcemy, żeby Ty widział/a efekty swojej pracy.Ty - lubisz dobrą atmosferę w firmie.
My - dbamy o dobre relacje między pracownikami.


Nieporozumienia, różne spojrzenia na jeden projekt? To zdarza się w każdej pracy – nawet u nas! Ciche dni? Nigdy. Zawsze staramy się jak najszybciej rozwiązać każdy, najmniejszy problem w zespole. Jesteśmy zdania, że dobra i przede wszystkim czysta atmosfera w firmie to podstawa zorganizowanej i sprawnej współpracy. Zatem, jeśli jesteś konkretny, masz swoje zdanie i nie boisz się innych głodnych wiedzy kocurów, to aplikuj do nas!


Ty - szukasz dobrze płatnej pracy.
My - chętnie nagradzamy naszych pracowników za dobrze wykonane zadania.


Nie oszukujmy się, pensja to jeden z najważniejszych czynników, który bierze się pod uwagę, szukając pracy. W Fast White Cat jesteśmy zdania, że za dobrze wykonaną pracę należy otrzymać godne i odpowiednie wynagrodzenie. Przedstaw nam swoje wymagania - porozmawiamy i podejmiemy razem decyzję. Dodatkowo pracownicy, którzy chętnie zwiększają swoje kwalifikacje, zależy im na pracy – zostaną odpowiednio nagrodzeni. Zdradzimy Ci, że pierwsza podwyżka czeka na Ciebie od razu po zdanym certyfikacie Magento. Nie będziesz musiał/a nawet się o nią ubiegać.

Ty - obawiasz się, że nie odnajdziesz się w nowym zespole.
My - mamy fajnych i pomocnych ludzi.


W Fast White Cat stawiamy na partnerskie relacje również wewnątrz organizacji. Dzięki temu wśród Kotów zawsze znajdziesz odpowiednią osobę, do której możesz zwrócić się ze swoim problemem lub świetnym pomysłem. 

Nasze biura znajdują się w czterech lokalizacjach: we Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i Krośnie. Mieszkasz w innym mieście? Nie jesteś w stanie dojeżdżać do biura? Odległość nie jest przeszkodą. Wielu naszych pracowników pracuje w 100% zdalnie.

Oczywiście, na samym początku współpracy szczegółowo przedstawimy Ci Twoje obowiązki i kulturę naszej organizacji, abyś bezstresowo dołączył lub dołączyła do naszego zespołu.

Ty - chcesz się szkolić i rozwijać.
My - dajemy Ci do tego możliwości.


Szkolenia, poszerzanie swojej wiedzy, budowanie własnej marki osobistej? Jesteśmy na tak! Nasz Zespół składa się z profesjonalistów, którzy stale rozwijają swoje kompetencje. Wspieramy każdego pracownika w rozwoju własnym. Najlepszym tego dowodem są dodatkowe dni w roku, które możesz przeznaczyć na poszerzanie swojej wiedzy, poza projektami w FWC. Możesz tego dnia realizować własne projekty, wziąć udział w ciekawym szkoleniu, a my traktujemy to jak dzień pracy, za który Ci płacimy. Bardzo zależy nam na Twojej samorealizacji!

 

Na koniec mamy dla Ciebie krótki test. Odpowiedz na poniższe pytania TAK lub NIE:

Czy chcesz pracować z najnowszymi technologiami?

W swoich projektach stawiasz na jakość i funkcjonalność?

Wiesz, że IT jest dla biznesu – nigdy odwrotnie?

Chcesz się rozwijać i zwiększać swoje kompetencje?

Zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy?

 

5 razy tak? W takim wypadku idealnie pasujesz do naszego teamu. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o Twojej przyszłości w Fast White Cat.

 

e-mail: hr@fastwhitecat.com

Zobacz więcej o karierze u nas: https://fastwhitecat.com/kariera/ 

 

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes