console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Kariera

Senior IT Project Manager

Cała polska - zdalnie

12 000 – 16 000 netto PLN

Jesteśmy e-commerce housem, specjalizującym się w wytwarzaniu oprogramowaniu dla sklepów internetowych na platformie Magento. Nasz zespół tworzy ponad 50 programistów, których wspieramy w ciągłym rozwoju, oferując ciekawe projekty dla dużych marek takich jak: 4F, Kontigo, Quiosque. W codziennej pracy, przede wszystkim dzielimy się wiedzą, pomagamy i szkolimy naszych developerów, aby zdobywali certyfikaty Magento, potwierdzające ich kompetencje.

Nasze biura znajdziesz w czterech lokalizacjach: we Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i Krośnie. Jesteśmy otwarci w 100% na pracę zdalną, dlatego nie musisz martwić się dojazdami. Zapewnimy Ci kompleksowy onboarding, szczegółowo wprowadzimy Cię we wszystkie aspekty pracy w naszej firmie, tak, abyś bez stresu zaczął przygodę na pokładzie Fast White Cat.

Na co dzień pracujemy wykorzystując pakiet Atlassian’a (Jira, Bitbucket, etc.), dbając o jak najwyższy poziom zarządzania projektami. W swojej pracy cenimy partnerskie podejście – słuchamy potrzeb współpracowników, starając się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Zawsze znajdziesz odpowiednią osobę, do której możesz się zwrócić ze swoim pomysłem. W Fast White Cat dołączasz do zespołu doświadczonych PMów i nigdy nie jesteś sam w realizacji zadań. Wspólnie dążymy do osiągania celów, zawsze możesz liczyć na wsparcie całego zespołu w prowadzeniu projektu.

Jako Senior IT Project Manager nie tylko będziesz mieć możliwość pracy w zespole eksperckim, i korzystać z wewnętrznych szkoleń, ale wybierzesz również swoją ścieżkę rozwoju – rekruter techniczny, prelegent na konferencjach i eventach lub lider zespołu QA.

Jesteśmy wiodącym partnerem Adobe – a więc posiadamy wiedzę, doświadczenie i na bieżąco podążamy za nowościami technologicznymi!

Zadania:

  • Zarządzanie cyklem życia projektu – inicjacja, realizacja i zamknięcie projektu
  • Zbieranie, negocjowanie i uzgadnianie wymagań do projektu
  • Ustalanie zakresu i priorytetów w projekcie
  • Opracowywanie i utrzymywanie harmonogram projektu
  • Aktywne zarządzanie ryzykiem projektowym, proponowanie i uzgadnianie reakcji na czynniki ryzyka
  • Nadzorowanie i zarządzanie zmianą w projekcie
  • Współpraca z zespołem developerów i dbanie o efektywną komunikację w zespole
  • Proaktywny kontakt z Klientem, w celu zapewnienia stałego i prawidłowego obiegu informacji
  • Identyfikacja i wdrażanie najlepszych praktyk projektowych, wykorzystywanie narzędzi zarządzania do projektami

Wymagania:

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie, wytwarzającej oprogramowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu (terminowość, skrupulatność)
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów (mile widziana wiedza poparta certyfikatami)
  • Znajomość systemów ticketowania
  • Doskonała znajomość j. angielskiego
  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
  • Ciekawość, pozytywne nastawienie i chęć zdobywania wiedzy oraz doświadczeń
  • Samodzielność, odpowiedzialność i nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty, realizowane dla klientów polskich i zagranicznych
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w wewnętrznych warsztatach dla zespołu PM
  • 20 wolnych płatnych dni na b2b
  • Pracę całkowicie zdalną
  • Bezpłatną opiekę medyczną LUXMED, kartę Multisport, dofinansowanie do zakupu okularów
  • Pracę w godzinach, w jakich preferujesz
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Pożyczkę dla współpracowników na preferencyjnych warunkach
  • Gwarancja sprzętu potrzebnego do pracy lub dofinansowanie do zakupu wymarzonego komputera

Nie zwlekaj, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy szereg benefitów pozapłacowych

Bezpłatna opieka medyczna LUXMED

Elastyczne godziny pracy

Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie

Multisport

Dofinansowanie do zakupu sprzętu

Dofinansowanie do zakupu okularów

Wyśij CV

    Dodaj CV:

      Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes