console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Case Studies

Case study – Wdrożenie platformy sprzedaży biletów online

Grupa MTP to przede wszystkim organizator szerokiego spektrum targów i eventów, ale także dostawca usług związanych z reklamą, gastronomią i cateringiem, budową stoisk i aranżacją przestrzeni oraz marketingiem internetowym. Celem MTP była dywersyfikacja działalności, poprzez stworzenie i udostępnienie narzędzia, które w prosty, szybki i bezpieczny sposób pozwoliłoby kupować bilety z pierwszej ręki. Dlatego stworzyliśmy ToBilet.pl – nowoczesną i przyjazną dla klientów platformę sprzedaży biletów online.

 

Wyzwanie

Dynamika zmian w branży otworzyła przed MTP nowe możliwości – zaczęliśmy szukać innych, niż dotychczasowe, rozwiązań na rozszerzenie sprzedaży. Platformy przeznaczone do sprzedaży biletów na wszelkie eventy i wydarzenia działają według złożonej konstrukcji, ale raczej powtarzalnej – bileterie skupiają przedsiębiorstwa, które organizują różnego rodzaju imprezy i pozwalają klientowi ostatecznemu kupić bilety z poziomu danej platformy, nawet na kilka różnych wydarzeń. Zazwyczaj jednak takie platformy absorbują wszelkie wizerunkowe korzyści związane ze sprzedażą biletów innych firm oraz ruch organiczny z kampanii digitalowych,  a do tego, z powodu wymuszenia wyświetlenia obcego kodu wrenderowanego w stronę klienta, bywają niebezpieczne. Chcieliśmy to zmienić i otworzyć przed klientem szansę na sprzedaż online w bezpieczny i efektywny sposób.

Cel

Aby klienci mogli kupować bilety na różne wydarzenia w nieograniczony sposób, MTP zdecydowało o rozszerzeniu działalności na strefę online. Stanęliśmy przed zadaniem stworzenia platformy sprzedającej bilety. Chcieliśmy postawić tę bileterię na możliwie najlepszym silniku, który będzie ułatwiał klientowi prace.

Efekt

  • Do tej pory zrealizowaliśmy dwa dodatkowe websity dla zewnętrznych partnerów, wspierające sprzedaż bileterii MTP.

https://bilety.termymaltanskie.com.pl/

https://bilety.posir.poznan.pl/

Jako Grupa MTP poszukiwaliśmy firmy, która będzie miała bogate doświadczenie w projektach webowych e-commerce, szczególnie dla klientów o nietypowych potrzebach, a także w branżach, w których pojawiają się sezonowe piki sprzedażowe. Zależało nam na takim rozwiązaniu, które jest sprawdzone na rynku i uniwersalne, a do tego na tyle elastyczne, aby dopasować się specyficznych potrzeb platformy do sprzedaży biletów. Dzięki współpracy z firmą Fast White Cat, byliśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć jedną z najbardziej nowoczesnych na polskim rynku platform do sprzedaży biletów. Firma Fast White Cat zaproponowała nam najbardziej optymalne rozwiązania, a także ciekawe i nowoczesne podejście do wdrożenia. Współpraca przebiegała w profesjonalnej atmosferze, a specjaliści z Fast White Cat pozostawali otwarci na nasze rosnące potrzeby i jednocześnie aktywnie dzielili się własnym doświadczeniem i wiedzą.

Wioleta Grabarska
Dyrektor ds. Zwiedzających / Director of Visitors

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes