console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Case Studies

Case study – Wydajny i niezależny sklep internetowy na platformie Magento 2

Quiosque to polska znana marka odzieżowa, oferująca modę dla kobiet. Na drodze wszechobecnej digitalizacji, Quiosque już w  2014 roku zdecydował o utworzeniu platformy sprzedażowej online – wtedy jeszcze Magento 1 było naszą naturalną propozycją dla Partnera. Sklep zaczął jednak bardzo szybko się rozwijać, a wraz z poszerzeniem asortymentu i wzrostem ruchu, pojawił się problem ze sprawnym przepływem danych na temat zamówień z systemu ERP, czego skutkiem był spadek wydajności sklepu. Nasz Partner zwrócił się do Fast White Cat  z prośbą o wsparcie.

 

Wyzwanie

Challenge polegał na tym, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie klienta w kwestii zwiększenia możliwości wydajnościowych jego platformy sprzedażowej i zapobiec przestojom w funkcjonowaniu e-sklepu. Musieliśmy usprawnić integrację pomiędzy systemem ERP a sklepem internetowym, ponieważ serwer sklepu nie był w stanie obsługiwać zwiększonej ilości zamówień, a więc tak ogromnej i niekontrolowanej wymiany danych. Najlepszym rozwiązaniem na poprawę wydajności strony, zarówno dla nas jak i dla naszego Partnera, okazało się zbudowanie całkiem nowego sklepu internetowego.

Cel

Budowa oraz wdrożenie nowego, w pełni odpowiadającego na zwiększone potrzeby Partnera, zgodnego z najnowszymi trendami ecommerce, sklepu internetowego.

Efekt

  • Layout sklepu zmienił się na bardziej nowoczesny, sprzyjający customer experience.
  • Dopasowany UX design sklepu do wieku klientek (+50)
  • Duże zdjęcia.
  • Możliwość dostosowania wyglądu sklepu do potrzeb klienta.
  • Intuicyjny panel zamówień.
  • Duże butony CTA.
  • Możliwość podejrzenia rozmiarówki dla każdego produktu.
  • Szybszy proces realizacji zamówień.

W sytuacji tak istotnej z punktu widzenia każdej marki, jaką jest całkowita przebudowa sklepu internetowego, dobrze mieć sprawdzonego partnera, na wsparcie którego zawsze można liczyć. Fast White Cat dla nas jest właśnie takim partnerem.  Na każdym etapie wdrożenia czuliśmy wsparcie wiedzą i doświadczeniem ze strony zespołu Fast White Cat. Pozwoliło to na płynny przebieg całego procesu.

 

SERGII SOLOGUBOVSKYI
E-Commerce Director

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes