console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Case Studies

Marketplace dla przedsiębiorców, czyli jak technologia rozwinęła biznes

Czyli o tym, jak wdrożyliśmy na Magento marketplace dedykowany przedsiębiorcom.  

Nasz Partner zgłosił się do nas, ponieważ chciał otworzyć marketplace i zintegrować go z leasingiem online, który dostarcza Credit Agricole EFL Leasing (Europejski Fundusz Leasingowy). 

Dziś Vendora to projekt należący do Credit Agricole, który ma poszerzyć możliwości biznesowe firmy, tym samym wspomagając finansowanie przedsiębiorstw i usprawniając pracę doradców leasingowych. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie Magento i nasze doświadczenie z tą platformą. Jak to zrobiliśmy?

Zobacz więcej w case study!

Bazując na oczekiwaniach i doświadczeniu naszych klientów a także uwzględniając trendy i badania rynku postawiliśmy sobie za cel wdrożenie rozwiązań wspierających zawieranie transakcji online. Chcieliśmy zbudować przestrzeń dla naszych partnerów biznesowych i klientów, która pozwoli im na zawieranie transakcji w trybie online z możliwym finansowaniem tych transakcji przy pomocy usług finansowych Grupy EFL. Stąd idea marketplace – innowacyjnego na rynku rozwiązania z procesem umożliwiającym przedsiębiorcy zawarcie umowy leasingowej w 100% online, z automatyczną decyzją kredytową, potwierdzeniem tożsamości online i umową podpisaną podpisem kwalifikowanym.

Krzysztof Polcyn
Director of Innovation · Grupa EFL (Europejski Fundusz Leasingowy SA)

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes