console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Case Studies

Wyjątkowi na tle konkurencji

Czyli jak uruchomiliśmy nowoczesną platformę sprzedażową dla marki Kontigo, która działa w branży o dużej konkurencyjności?

Marka kontigo należy do branży beauty, a więc stoi przed zadaniem pokonania dużej konkurencji I dotarcia do klientek o sprecyzowanych, wysokich oczekiwaniach. Tym bardziej w czasach pandemii, gdy sklepy online przynoszą znacznie większe zyski. Wzięliśmy pod uwagę, że wygląd I sposób działania sklepu online to jeden ze sposobów komunikacji z konsumentkami. Stworzyliśmy sklep w oparciu o magento enterprise – platformę, która jest sprzężona z działaniami ecommerce. Jak?

Sklep miał być bardziej nowoczesny I oddawać ideę przewodnią marki kontigo, a przy tym zgadzać się z wymagającym brandbookiem. Dodatkowo, bazując na funkcjonalnościach zaimplementowanych w dotychczasowym sklepie opartym na magento 1, mieliśmy wdrożyć sklep w oparciu o magento 2, rozszerzając jego funkcjonalności o dodatkowe integracje oraz umożliwić klientowi samodzielną obsługę platformy.

Efekt? Udany go live I uruchomienie nowoczesnego, funkcjonalnego sklepu online kontigo, którego autorska koncepcja wyróżnia się na tle konkurencji.

Z Fast White Cat działamy od 2016 roku. Na przestrzeni tego czasu udało nam się wypracować wspólną, bardzo owocną, ścieżkę komunikacji opartą na wzajemnym zaufaniu. Z tego powodu wybór agencji, która ma zmigrować sklep Kontigo z Magento 1 na Magento 2 był dla nas oczywisty. Nowy e-sklep Kontigo jest efektem pracy obu stron, która opierała się na wspólnych pomysłach i zaangażowaniu oraz doświadczeniu i wiedzy technicznej zespołu Fast White Cat. Dobrą agencję, a taką na pewno jest Fast White Cat tworzą świetni pracownicy i jeszcze lepsi liderzy. To właśnie dzięki temu praca nad naszym projektem przepływała płynnie i bezproblemowo. Kompetencja, zaangażowanie i wspólne zaufanie spowodowały, że nawet gdy w trakcie pojawiły się drobne, zewnętrzne przeszkody (a zawsze się takie pojawiają) wspólnie byliśmy w stanie je zwalczyć. Usprawniona, nowoczesna platforma w pełni spełnia nasze oczekiwania. W zanadrzu mamy kolejne pomysły na dalszy rozwój naszej platformy nadal współpracując z tym samym zespołem ze strony Fast White Cat. Liczymy na to, że nasz nowy e-sklep docenią również nasze Klientki, co zaowocuje zwiększeniem świadomości marki na rynku ecommerce.

Patrycja Jaworska
Kierownik ds. eCommerce Kontigo

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes