Magento eCommerce

Sorry, this entry is only available in Polish.

Gdybyśmy tworzyli tylko sklepy internetowe, nazwalibyśmy się software housem. Gdybyśmy zajmowali się tylko marketingiem, nazwalibyśmy się agencją interaktywną. Na szczęście specjalizujemy się w obu tych dziedzinach, dostarczając naszym Klientom profesjonalne sklepy internetowe, oparte na platformie Magento oraz Adobe Commerce Cloud, sprawiając, że te sklepy sprzedają. Dzięki temu nazywamy się eCommerce housem. Poznaj nas bliżej i zostań naszym Partnerem biznesowym.

Nasze usługi
Analizujemy
Badamy Twoje potrzeby, analizujemy rynek oraz konkurencję, rekomendujemy rozwiązania i stajemy się partnerem w biznesie dla naszych Klientów.
Projektujemy
Twój sklep internetowy będzie zaprojektowany przez doświadczony zespół UX i UI designerów, którzy od wielu lat pracują przy największych projektach w Europie Środkowej, zgodnie ze standardami UX i UI.
Wdrażamy
Kompleksowo wdrożymy Twój sklep z dbałością o każdy szczegół - RWD, integrację z Twoimi systemami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi, wszystko po to, aby zarządzanie sprzedażą było wygodne i możliwe z jednego systemu.
Sprzedajemy
Posiadamy rozbudowane zespoły zajmujące się e-commerce marketingiem. Nasi klienci zaczynali sprzedaż internetową od zera - dzisiaj e-commerce, stanowi kilkanaście procent sprzedaży całej sieci.
Wprowadzamy Omnichannel
Zadbamy, aby Twoje działania sprzedażowe, jak i marketingowe były spójne w każdym punkcie styku Klienta z Twoją marką. Zaproponujemy rozwiązania, które zapewnią Klientom dokonywanie zakupów, jak chcą i kiedy chcą.

Wdrożenia Magento na mistrzowskim poziomie

Posiadający najwięcej przydatnych dla biznesów działających w modelu e–commerce funkcjonalności oraz cechujący się — w zasadzie — nieograniczonymi możliwościami rozwoju platformy, Magento pozostaje skryptem niemającym sobie równych, jeśli chodzi o projektowanie, tworzenie i wdrażanie e–sklepów. Na całe szczęście, dobre lata temu, gdy system dopiero raczkował, postanowiliśmy przyjrzeć się mu bliżej i poznać wszystkie jego tajniki. W ten oto sposób zostaliśmy jednymi z najbardziej cenionych magików od Magento na polskim rynku.

 

Ze sklepów internetowych opartych o system Magento, które do tej pory stworzyliśmy, korzystają tak popularne marki, jak m.in. Kontigo, Drogerie Natura, Tally Weijl, 4F, Go Sport, Quiosque, DUKA, Bialcon, Lancerto, Ania Kruk, Kubenz, Tchibo, Mazda oraz — rzecz jasna — klienci tych znakomitych marek. Wszystkie doskonale radzą sobie w sprzedaży stacjonarnej, ale postanowiły również wykorzystać szansę w e–commerce’owym modelu biznesowym. I wyszło im to na dobre. Dołącz do największych i obserwuj fenomenalny wzrost przychodów ze sprzedaży internetowej!

Podążamy za trendami

Adobe na początku 2019 roku poinformowało, że stawia na rozwój platformy Adobe Commerce Cloud, która ma być odpowiedzią na rozwój serwisów chmurowych dla branży eCommerce. Dostosowany do potrzeb globalnych firm B2C i B2B w celu obsługi wielu marek, witryn i krajów oraz organizacji handlu w każdym kanale, Adobe Commerce Cloud zapewnia wysoce konfigurowalną i skalowalną platformę end-to-end, do zarządzania, personalizacji i optymalizacji doświadczeń handlowych konsumentów w każdym punkcie styku z marką. W Fast White Cat jesteśmy na bieżąco, ze wszystkim, co dzieje się w świecie eCommerce, dlatego jako jedni z pierwszych w Polsce, jesteśmy gotowi na użycie Adobe Commerce Cloud.

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, dlatego też nie mamy gotowych cenników. Napisz do nas już teraz i zbuduj z nami swój eCommerce!

Zostań naszym Partnerem