Wdrożenie dla Quiosque

Project Detail

Quiosque is a Polish clothing brand that has been on the market for over 25 years, covering a chain of stationary stores in over 130 stores in smaller and larger cities in Poland.
Klient
Quiosque
Data Wdrożenia
Maj 2019
Strona www
quiosque.pl

QUIOSQUE

Kolekcje QUIOSQUE, to ukłon w stronę klasyki z wyraźnym odwołaniem do najnowszych trendów. Przeważają ponadczasowe formy i fasony, a poszczególne linie projektowane są tak, aby można je było łatwo łączyć ze sobą. QUIOSQUE to marka tworzona przez kobiety, dla kobiet. Oferuje zestawy odpowiednie na niemalże każdą okazję: od romantycznej randki, przez stylizacje do pracy, po weekend w rodzinnym gronie. Projektanci QUIOSQUE regularnie odwiedzają światowe stolice mody w poszukiwaniu najnowszych inspiracji. Jednak niezmiennie, największą z nich pozostaje piękno emanujące od każdej kobiety. Kolekcje Quiosque dostępne są w salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.quiosque.pl

Potrzebujesz nowoczesnego sklepu Magento?

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, dlatego też nie mamy gotowych cenników. Napisz do nas już teraz i zbuduj z nami swój eCommerce!