console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Digital Care Group

ABOUT

Digital Care to firma oferująca usługi dla urządzeń mobilnych na każdym etapie ich życia.

BRAND

Digital Care to firma obecna na rynku od 12 lat, działająca na 4 kontynentach - w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Misją Digital Care jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które wspierają użytkowników urządzeń mobilnych i poprawiają ich doświadczenia podczas korzystania z tych urządzeń oraz stworzenie sklepu typu one-stop-shop, w którym wszystkie usługi dla posiadaczy urządzeń mobilnych dostępne są w jednym miejscu.

OUR WORK

Wdrożyliśmy innowacyjną platformę oferującą usługi w modelu subskrypcyjnym, wykorzystując do tego Magento. Stworzyliśmy również stronę korporacyjną.

Artur Świętonowski, Head of IT R&D W Digital Care Group o współpracy z Fast White Cat:

Współpraca z Fast White Cat przebiegata profesjonalnie i w dobrej atmosferze. Zespół, który zostat dedykowany naszemu projektowi, cechował się ogromną wiedzą nie tylko z dziedziny Magento, ale tez nowych technologii, mając przy tym świadomość sposobu funkcjonowania świata eCommerce. Zaproponowane prez Fast White Cat rozwiązania, spersonalizowane stricte pod nasze potrzeby, w pełni spełniły wymagania biznesowe, które sobie załozyliśmy. Wdrożenie zostało wykonane na czas, a my w trakcie prac byliśmy stale na bieżąco informowani o jego postępach.

wynajem.imad.pl
digitalcaregroup.pl

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes