info@fastwhitecat.com

ABOUT

Digital Care to firma oferująca usługi dla urządzeń mobilnych na każdym etapie ich życia.

BRAND

Digital Care to firma obecna na rynku od 12 lat, działająca na 4 kontynentach - w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Misją Digital Care jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które wspierają użytkowników urządzeń mobilnych i poprawiają ich doświadczenia podczas korzystania z tych urządzeń oraz stworzenie sklepu typu one-stop-shop, w którym wszystkie usługi dla posiadaczy urządzeń mobilnych dostępne są w jednym miejscu.

OUR WORK

Wdrożyliśmy innowacyjną platformę oferującą usługi w modelu subskrypcyjnym, wykorzystując do tego Magento. Stworzyliśmy również stronę korporacyjną.

Artur Świętonowski, Head of IT R&D W Digital Care Group o współpracy z Fast White Cat:

Współpraca z Fast White Cat przebiegata profesjonalnie i w dobrej atmosferze. Zespół, który zostat dedykowany naszemu projektowi, cechował się ogromną wiedzą nie tylko z dziedziny Magento, ale tez nowych technologii, mając przy tym świadomość sposobu funkcjonowania świata eCommerce. Zaproponowane prez Fast White Cat rozwiązania, spersonalizowane stricte pod nasze potrzeby, w pełni spełniły wymagania biznesowe, które sobie załozyliśmy. Wdrożenie zostało wykonane na czas, a my w trakcie prac byliśmy stale na bieżąco informowani o jego postępach.

wynajem.imad.pl
digitalcaregroup.pl

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes