console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Kontigo

ABOUT

Kontigo to salon piękności i wyjątkowa marka dla kobiet, aby czuła się piękna i wzmocniona.

BRAND

Kontigo to sklep kosmetyczny z wyjątkową obsługą i szerokim asortymentem, dostępnym w przystępnej cenie, dla każdej kobiety. Marka Kontigo skupia się na kobiecie. Wszystko kręci się wokół niej. To ona jest najważniejsza i dla niej powstała cała koncepcja marki. Kontigo wywodzi się z języka hiszpańskiego i portugalskiego słowa „contigo”, które oznacza „z tobą!” Kontigo to nazwa konceptu, która jednocześnie odzwierciedla najważniejsze przesłanie marki jednym słowem.

OUR WORK

Uruchomiliśmy nowoczesną platformę sprzedażową w oparciu Magento 2, rozszerzając jego funkcjonalności o dodatkowe integracje oraz umożliwiając naszemu Partnerowi samodzielną obsługę platformy.

Używając Progressive Web Application stworzyliśmy w modelu TWA szybszą i tańszą alternatywę dla klasycznej aplikacji mobilnej.

Patrycja Jaworska, Kierownik ds. eCommerce Kontigo o współpracy z Fast White Cat:

Z Fast White Cat działamy od 2016 roku. Na przestrzeni tego czasu udało nam się wypracować wspólną, bardzo owocną, ścieżkę komunikacji opartą na wzajemnym zaufaniu. Z tego powodu wybór agencji, która ma zmigrować sklep Kontigo z Magento 1 na Magento 2 był dla nas oczywisty. Nowy e-sklep Kontigo jest efektem pracy obu stron, która opierała się na wspólnych pomysłach i zaangażowaniu oraz doświadczeniu i wiedzy technicznej zespołu Fast White Cat. Dobrą agencję, a taką na pewno jest Fast White Cat tworzą świetni pracownicy i jeszcze lepsi liderzy. To właśnie dzięki temu praca nad naszym projektem przepływała płynnie i bezproblemowo. Kompetencja, zaangażowanie i wspólne zaufanie spowodowały, że nawet gdy w trakcie pojawiły się drobne, zewnętrzne przeszkody (a zawsze się takie pojawiają) wspólnie byliśmy w stanie je zwalczyć. Usprawniona, nowoczesna platforma w pełni spełnia nasze oczekiwania. W zanadrzu mamy kolejne pomysły na dalszy rozwój naszej platformy nadal współpracując z tym samym zespołem ze strony Fast White Cat. Liczymy na to, że nasz nowy e-sklep docenią również nasze Klientki, co zaowocuje zwiększeniem świadomości marki na rynku ecommerce.

kontigo.com.pl

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes