About

Grupa MTP to firma z ponad stuletnią tradycją, mająca w portfolio aż 100 imprez targowych.

Brand

Grupa MTP to przede wszystkim organizator szerokiego spektrum targów i eventów, ale także dostawca usług związanych z reklamą, gastronomią i cateringiem, budową stoisk i aranżacją przestrzeni oraz marketingiem internetowym.

Our work

Dla Międzynarodowych Targów Poznańskich wdrożyliśmy bileterię na Magento - platformę tobilet.pl. Dodatkowo wdrożyliśmy zintegrowany z Magento, dedykowany system POS do sprzedaży biletów w punktach klienta oraz punktach partnerskich. Wdrożyliśmy także dedykowane platformy sprzedaży biletów dla partnerów MTP, m.in.:

  • ZOO Poznań
  • Poznański Ośrodek Sportu i Rekreacji
  • Termy Maltańskie
  • Parking na Lotnisku Poznań Ławica wraz z dedykowaną platformą B2B:
  • History Land
  • Inne dedykowane strony dla sprzedaży szczególnych wydarzeń cyklicznych, np. Air Show

Wioleta Grabarska,
Dyrektor ds. Zwiedzających / Director of Visitors o współpracy z Fast White Cat:
Jako Grupa MTP poszukiwaliśmy firmy, która będzie miała bogate doświadczenie w projektach webowych e-commerce, szczególnie dla klientów o nietypowych potrzebach, a także w branżach, w których pojawiają się sezonowe piki sprzedażowe. Zależało nam na takim rozwiązaniu, które jest sprawdzone na rynku i uniwersalne, a do tego na tyle elastyczne, aby dopasować się specyficznych potrzeb platformy do sprzedaży biletów. Dzięki współpracy z firmą Fast White Cat, byliśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć jedną z najbardziej nowoczesnych na polskim rynku platform do sprzedaży biletów. Firma Fast White Cat zaproponowała nam najbardziej optymalne rozwiązania, a także ciekawe i nowoczesne podejście do wdrożenia. Współpraca przebiegała w profesjonalnej atmosferze, a specjaliści z Fast White Cat pozostawali otwarci na nasze rosnące potrzeby i jednocześnie aktywnie dzielili się własnym doświadczeniem i wiedzą.

tobilet.pl
bilety.zoo.poznan.pl/ogrod-zoologiczny-w-poznaniu.html
bilety.posir.poznan.pl
bilety.termymaltanskie.com.pl
airportpoznan.pl
bilety.historyland.pl/history-land-poznan.html
bilety.antidotum.lotniskoleszno.pl