About

Wialan to producent doskonałej jakości nawozów, działający od 1992 roku.

Brand

Wialan oferuje kilkadziesiąt tysięcy artykułów i prowadzi sprawną logistykę sprzedawanych towarów. Kompetentni specjaliści współpracują z klientami świadcząc usługi niezbędne w prowadzaniu ich biznesu. Model biznesowy firmy oparty jest na dwóch głównych filarach: współpraca z punktami handlowymi oraz współpraca z producentami rolnymi. W ramach każdej z tych grup docelowych firma oferuje towary handlowe i świadczy szereg usług okołobiznesowych.

Our Work

Wykonaliśmy wdrożenie B2C da sklepów: sklepfarmera.pl i sklepogrodniczy.pl oraz wdrożenie platformy B2B. Przenosząc platformę sprzedażowe marki Wialan na wyższe wersje Magento, zwiększyliśmy średnie wartość koszyka zakupowego i ułatwiliśmy proces składania zamówień.

Hubert Burzec,

Kierownik Sklepu Internetowego o współpracy z Fast White Cat. “W biznesie należy wybierać solidnych partnerów, pozwalających pogodzić rozwiązania defaultowe platformy z indywidualnymi potrzebami e-commerce. Zdajemy sobie sprawę ze nasz projekt byt wyzwaniem dla wszystkich zespołów współpracujących, niemniej udało sie znaleźć w miejscu które pozwala pójść dalej i rozwijać nasz pomysł na biznes.”

sklepfarmera.pl
sklepogrodniczy.pl