console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Regulamin

Dane podstawowe

Właścicielem i operatorem strony internetowej jest Fast White Cat S.A. (dalej Fast White Cat) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Oławskiej 27/29, 50-123 Wrocław, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000401249, NIP 8971779243, REGON 021761553.
Osoby korzystające ze strony nazywane są Użytkownikami.
Informacje zawarte na stronie mają charakter informacyjny związany z działalnością Fast White Cat dotyczącą m.in. oferowania produktów naszych partnerów oraz organizowania szkoleń.
Regulamin jest udostępniany nieodpłatnie każdemu Użytkownikowi pod adresem https://fastwhitecat.com/regulamin.
Zachowanie Użytkownika na stronie

Przed korzystaniem z naszej strony każdy Użytkownik powinien zapoznać się z treścią Regulaminu.
Korzystanie ze strony powinno odbywać się w zgodzie z zasadami wskazanymi w Regulaminie, powszechnie obowiązującym prawem, zasadami korzystania z sieci Internet i zasadami współżycia społecznego.
Pamiętaj, że korzystając z naszej strony nie możesz naruszać praw osób trzecich oraz właściciela strony.
Jeśli Twoje zachowanie naruszy zasady, których powinieneś przestrzegać, przysługuje nam prawo do żądania od Ciebie naprawienia poniesionej przez nas szkody.
Pamiętaj, że korzystając z naszej strony nie wymagamy od Ciebie rejestracji. Możemy jednak poprosić o podanie Twoich Danych Osobowych w sytuacji kiedy będziesz zainteresowany naszą ofertą, będziesz chciał się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy lub czat albo będziesz zainteresowany naszym newsletterem.
Nie powinieneś bez naszej zgody kopiować, powielać lub w inny sposób rozpowszechniać treści zawartych na stronie. Działania te mogą powodować naruszenie ochrony przysługującej na podstawie przepisów o prawie autorskim lub innych powszechnie obowiązujących przepisów.
Treść na naszej stronie

Fast White Cat odpowiada za treść własną znajdującą się na stronie.
Informacje zawarte na naszej stronie internetowej są na bieżąco aktualizowane tak abyś zawsze miał dostępnych do jak najbardziej aktualnych treści.
Musisz jednak wiedzieć, że mimo największych starań może zdarzyć się, że treści dostępne na stronie będą nieaktualne, nieprawidłowe lub niepełne. Jeśli zidentyfikujesz taki przypadek będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub wycofania informacji związanych ze współpracującymi z nami partnerami.
Musisz wiedzieć, że jedyne wiążące informacje dotyczące naszej oferty uzyskasz od nas bezpośrednio podczas kontaktu. W tym celu możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, czatu lub korespondencyjnie.
Na stronie możemy umieścić linki do stron prowadzonych przez podmioty trzecie. Dokładamy należytej staranności aby linki te zostały sprawdzone. Musisz jednak wiedzieć, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści i zmiany na tych stronach wprowadzane przez podmioty trzecie. Jeśli jednak zauważysz, że link lub strona jest podejrzana, będziemy wdzięczni jeśli nas o tym poinformujesz. Niezwłocznie na to zareagujemy.
Zawartość naszej strony, a w szczególności treść publikowana na naszym blogu, jest chroniona prawem autorskim.
Twoje Dane Osobowe

Szczegółowe informacje o Danych Osobowych, Twoich prawach i naszych obowiązkach w tym zakresie umieściliśmy w Polityce prywatności Fast White Cat dostępnej pod adresem: https://fastwhitecat.com/polityka-prywatnosci. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią przed rozpoczęciem korzystania z naszej strony.
Techniczne korzystanie ze strony

Z naszej strony możesz korzystać przy użyciu komputera, telefonu komórkowego lub innego urządzenia mobilnego.
Minimalne wymagania niezbędne do prawidłowego wyświetlania treści zawartej na naszej stronie to:
przeglądarka internetowa obsługująca HTML 5 oraz Java Script.
To już koniec

Chcemy Cię poinformować, że dokładamy starań aby nasza strona była dla Ciebie przyjazna i funkcjonowała w sposób prawidłowy. Nie możemy jednak zagwarantować, że w wyniku okoliczności od nas niezależnych jej dostępność będzie ograniczona. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli tak się stanie będziemy pracować w pocie czoła aby naprawić ewentualne błędy.
Regulamin, który właśnie przeczytałeś może być przez nas aktualizowany i zmieniany, ale pamiętaj, że jego aktualną treść zawsze znajdziesz na naszej stronie pod adresem: https://fastwhitecat.com/regulamin.
Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami:
e-mailowo: info@fastwhitecat.com
telefonicznie: +48 71 382 26 48
pocztą na adres: ul. Oławska 27/29, 50-123 Wrocław
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ STRONY

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes