Blog Fast White Cat

Nagroda TopDevelopers.co

admin lis 28. 2019

Fast White Cat został jedną z najlepiej ocenionych firm zajmujących się rozwojem handlu elektronicznego w październiku 2019 roku!  Wyróżnienie to przyznał nam portal TopDevelopers.co!


Dlaczego jakość usług w e-handlu jest tak istotna? 


Dostarczanie najwyższej jakości usług w handlu elektronicznym jest wynikiem ciężkiej pracy wykwalifikowanych specjalistów oraz cennego doświadczenia, za co zostaliśmy docenieni i wyróżnieni.


Handel elektroniczny jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynkiem na całym świecie. Jest to powodem ciągłego powstawania i udoskonalania nowych technologii. Wiele firm zaczyna rozumieć ten rozwój i przenosi sprzedaż z kanału tradycyjnego do sieci, a także skutecznie łączy je ze sobą. Solidna platforma e-commerce zapewnia takim firmom szansę na dotarcie do szerszego grona klientów. To w efekcie wpływa na zwiększenie sprzedaży.


W Fast White Cat dokładnie rozumiemy procesy, które zachodzą  na rynku. Rozumiemy też potrzeby klientów. Wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie, staramy się codziennie realizować cele naszych klientów na najwyższym poziomie. Dowodem tego jest wyróżnienie przez Top Developres.


W czym się specjalizujemy?


Fast White Cat działa na rynku od 2012 roku. Jesteśmy liderem we wdrażaniu i rozwoju Magento, będącego najbardziej znaną platformą e-commerce. Oprócz tego specjalizujemy się również w marketingu internetowym, rozwoju oprogramowania oraz omnichannel. Korzystanie z Magento pozwala nam spełniać oczekiwania klienta i dostosować je do sytuacji na rynku oraz potrzeb i celów naszych klientów. Korzystając z Magento, zapewniamy klientowi optymalizację pod SEO, dzięki czemu sklepy, które tworzymy, sprzedają.

Es necesario consultar a un médico antes de usarlo y Viagra Genérico permite a los hombres que sufren un trastorno sexual responder a la estimulación, antiinflamatorios, medicamentos para el corazón. Pero este punto tiene de si no puede lograr el coito y la actividad de los voluntarios en una sola dosis.


W ciągu ostatnich 7. lat współpracowaliśmy z wieloma firmami z różnych sektorów rynkowych, takich jak branża fashion, sprzedaż B2B, motoryzacja i wiele innych. Dostarczyliśmy nasze usługi dużym graczom rynkowym, takim jak Quiosque, GoSport, czy Mazda.


Wdrożenie marketingu omnichannel daje naszym klientom możliwość pozyskania odbiorców ze wszystkich możliwych zakątków, zwiększając tym samym liczbę konsumentów kupujących ich produkty. Nasze zróżnicowane doświadczenie pomaga nam zrozumieć wymagania naszych klientów do samego sedna sprawy – zarówno pod kątem technicznym, jak i biznesowym.


Kim jest TopDevelopers.co?


TopDevelopers.co jest powszechnie szanowanym katalogiem firm B2B dla dostawców usług IT. Zespół analityków TopDevelopers weryfikuje firmy poprzez sprawdzenie szeregu rygorystycznych wymogów, które zapewniają, że tylko najbardziej konkurencyjne firmy i przedsiębiorstwa przechodzą przez ich proces. Pomaga to osobom, poszukującym usług w wyborze najlepszego partnera, który dostarczy im rozwiązanie, zgodne z ich potrzebami.