Kariera w

Poznaj nas i sprawdź, jak pracujemy!

JESTEŚMY CZŁONKIEM

Magento association

Adobe Partnership

Stack technologiczny

Dobieramy otoczenie, narzędzia i systemy tak, by zapewniać najwyższy komfort prac developerskich oraz jakość zarządzania projektami. Posiadamy doświadczenie specjalistyczne w:

Fast White Cat
eCommerce we trust

DLACZEGO FAST WHITE CAT?

Kim jesteśmy

Jesteśmy e-commerce housem, specjalizującym się w wytwarzaniu oprogramowania dla sklepów internetowych na platformie Magento. Nasz zespół tworzy około 45 programistów (wciąż rośniemy!), których wspieramy w ciągłym rozwoju, oferując ciekawe projekty dla dużych marek takich jak: 4F, GoSport, Quiosque.

W codziennej pracy przede wszystkim dzielimy się wiedzą, pomagamy i szkolimy naszych developerów, aby zdobywali certyfikaty Magento, potwierdzające ich kompetencje. Nasze biura znajdziesz w czterech lokalizacjach: we Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i Krośnie. Jesteśmy otwarci w 100% na pracę zdalną, dlatego nie musisz martwić się dojazdami. Zapewnimy Ci kompleksowy onboarding w jednych z naszych biur.

Zadbamy o wszystkie formalności – zorganizujemy przejazd, zarezerwujemy noclegi, a co najważniejsze – szczegółowo wprowadzimy Cię we wszystkie aspekty pracy w naszej firmie, tak, abyś bez stresu zaczął przygodę na pokładzie Fast White Cat. Na co dzień pracujemy, wykorzystując pakiet Atlassian (Jirę, bitbucket, etc.), dbając o jak najwyższy poziom zarządzania projektami.

W swojej pracy cenimy partnerskie podejście – słuchamy potrzeb współpracowników, starając się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Zawsze znajdziesz odpowiednią osobę, do której możesz się zwrócić ze swoim pomysłem.

Jak pracujemy?

Czyli to, co cenimy w pracy i co możemy Ci zaoferować.

Rodzinna atmosfera

Rodzinna atmosfera

U nas poczujesz się jak w domu. Możesz porozmawiać z każdą osobą w firmie, preferujemy politykę otwartych drzwi

Dzień na rozwój

Dzień na rozwój

W chwili obecnej każdy developer w firmie może przeznaczyć minimum 9 dni w roku na własny rozwój. 8 godzin jednego dnia realizujesz się w dowolnym kierunku, tak aby podnosić swoje kwalifikacje.

One to One

One to One

Staramy się, aby developerzy mogli porozmawiać o swoich problemach, uwagach z liderami oraz head’ami developmentu. W naszej firmie nie jesteś sam – w każdej chwili możesz porozmawiać o swojej pracy.

Nasze biura

Nasze biura

Znajdziesz nas w 4 miastach - we Wrocławiu, Krośnie, Lublinie i Rzeszowie. Główne centrum dowodzenia zlokalizowane jest w samym sercu Wrocławia - na Rynku przy ul. Oławska 27/29. Ale teraz pracujemy już w pełni zdalnie!

CAREERS

Jak przebiega rekrutacja?

Wyślij CV

Wyślij CV

W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na spotkanie lub umówimy się na rozmowę telefoniczną.

Rozmowa

Rozmowa

Będziesz miał/a okazję poznać osobę z działu, do którego aplikujesz i dowiedzieć się więcej o nas. Również my będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Tobie oraz sprawdzić Twoje umiejętności.

Po spotkaniu

Po spotkaniu

W ciągu kilku dni otrzymasz od nas informację zwrotną, niezależnie od rezultatu rozmowy.

Kontakt

Skontaktuj się


  Kontakt

  Skontaktuj się

  Chcesz usprawnić swój biznes?

  Dane Kontaktowe

  Fast White Cat S.A.
  ul. Oławska 27/29, 50-123 Wrocław
  +48 71 382 26 48
  info@fastwhitecat.com

  NIP: 8971779243
  REGON: 021761553

  IOD

  Katarzyna Sekuła
  Inspektor Ochrony Danych
  iod@fastwhitecat.com


  Barbara Sośnicka
  Zastępca Inspektora Ochrony Danych
  iod@fastwhitecat.com