console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Kariera w

Poznaj nas i sprawdź, jak pracujemy!

OFICJALNIE JESTEŚMY

Adobe
Solution Partner
Bronze

Adobe Partnership

Stack technologiczny

Dobieramy otoczenie, narzędzia i systemy tak, by zapewniać najwyższy komfort prac developerskich oraz jakość zarządzania projektami. Posiadamy doświadczenie specjalistyczne w:

KONTAKT

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
Dział HR
hr@fastwhitecat.com

Fast White Cat
eCommerce we trust

DLACZEGO FAST WHITE CAT?

Kim jesteśmy

Jesteśmy e-commerce housem, specjalizującym się w wytwarzaniu oprogramowania dla sklepów internetowych na platformie Magento. Nasz zespół tworzy około 45 programistów (wciąż rośniemy!), których wspieramy w ciągłym rozwoju, oferując ciekawe projekty dla dużych marek takich jak: 4F, GoSport, Quiosque.

W codziennej pracy przede wszystkim dzielimy się wiedzą, pomagamy i szkolimy naszych developerów, aby zdobywali certyfikaty Magento, potwierdzające ich kompetencje. Nasze biura znajdziesz w czterech lokalizacjach: we Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i Krośnie. Jesteśmy otwarci w 100% na pracę zdalną, dlatego nie musisz martwić się dojazdami. Zapewnimy Ci kompleksowy onboarding w jednych z naszych biur.

Zadbamy o wszystkie formalności – zorganizujemy przejazd, zarezerwujemy noclegi, a co najważniejsze – szczegółowo wprowadzimy Cię we wszystkie aspekty pracy w naszej firmie, tak, abyś bez stresu zaczął przygodę na pokładzie Fast White Cat. Na co dzień pracujemy, wykorzystując pakiet Atlassian (Jirę, bitbucket, etc.), dbając o jak najwyższy poziom zarządzania projektami.

W swojej pracy cenimy partnerskie podejście – słuchamy potrzeb współpracowników, starając się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Zawsze znajdziesz odpowiednią osobę, do której możesz się zwrócić ze swoim pomysłem.

Jak pracujemy?

Czyli to, co cenimy w pracy i co możemy Ci zaoferować.

Rodzinna atmosfera

Rodzinna atmosfera

U nas poczujesz się jak w domu. Możesz porozmawiać z każdą osobą w firmie, preferujemy politykę otwartych drzwi

Dzień na rozwój

Dzień na rozwój

W chwili obecnej każdy developer w firmie może przeznaczyć minimum 9 dni w roku na własny rozwój. 8 godzin jednego dnia realizujesz się w dowolnym kierunku, tak aby podnosić swoje kwalifikacje.

One to One

One to One

Staramy się, aby developerzy mogli porozmawiać o swoich problemach, uwagach z liderami oraz head’ami developmentu. W naszej firmie nie jesteś sam – w każdej chwili możesz porozmawiać o swojej pracy.

Nasze biura

Nasze biura

Znajdziesz nas w 4 miastach - we Wrocławiu, Krośnie, Lublinie i Rzeszowie. Główne centrum dowodzenia zlokalizowane jest w samym sercu Wrocławia - na Rynku przy ul. Fabryczna 6. Ale teraz pracujemy już w pełni zdalnie!

CAREERS

Jak przebiega rekrutacja?

Wyślij CV

Wyślij CV

W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na spotkanie lub umówimy się na rozmowę telefoniczną.

Rozmowa

Rozmowa

Będziesz miał/a okazję poznać osobę z działu, do którego aplikujesz i dowiedzieć się więcej o nas. Również my będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Tobie oraz sprawdzić Twoje umiejętności.

Po spotkaniu

Po spotkaniu

W ciągu kilku dni otrzymasz od nas informację zwrotną, niezależnie od rezultatu rozmowy.

Kontakt

Pracuj z FWC
  Kontakt

  Pracuj z FWC

  Chcesz usprawnić swój biznes?

  Dane Kontaktowe

  Fast White Cat S.A.
  ul. Fabryczna 6, 53-609 Wrocław

  info@fastwhitecat.com

  NIP: 8971779243
  REGON: 021761553

  IOD

  Monika Foryt
  Inspektor Ochrony Danych
  iod@fastwhitecat.com


  Katarzyna Sekuła
  Zastępca Inspektora Ochrony Danych
  iod@fastwhitecat.com

   Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes