Fast White Cat tworzy sklepy internetowe oparte na platformie Magento

Nie jesteśmy typowym software housem – oprócz projektowania i budowania, zależy nam, aby sklepy naszych Partnerów spełniały swoją najważniejszą funkcję – bardzo dobrze sprzedawały. Dlatego też posiadamy dedykowane dla Klienta działy marketingu, co pozwala nam oferować kompleksową obsługę, a tym samym czyni z Fast White Cat firmę e-commerce’ową.

Nasz zespół ma w swoich szeregach certyfikowanych Developerów Magento

Stale rozwijamy swoje kompetencje i korzystamy z najnowszych technologii. Dzięki temu masz pewność, że Twój sklep będzie stworzony szybko i profesjonalnie.

6
Magento2 Professional Frontend Developer
4
Magento2 Professional Developer
2
Magento2 Professional JavaScript Developer

Jesteśmy członkiem

Magento Association

Stack technologiczny

Współpraca z nami daje wiele korzyści pod względem biznesowym.

Tworzone przez nas sklepy wyróżnia:

  • Dostosowanie do urządzeń mobilnych (FULL RWD)
  • Nowoczesny design zgodny z UX
  • Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO)
  • Sprzedają więcej
  • Pełna integracja z Twoimi systemami
  • Sprawdzone funkcjonalności zwiększające sprzedaż

Project Manager

Choć jesteśmy technologicznymi geekami, wciąż cenimy sobie relacje międzyludzkie. Dlatego każdemu naszemu Klientowi przydzielamy Project Managera, który kontaktuje się z nim bezpośrednio  i opiekuje się całym projektem. Jego zadaniem jest nie tylko dopilnowanie, by powstający sklep internetowy ostatecznie wyglądał tak, jak wymarzył sobie Klient, a strategia marketingowa była wdrażana w taki sposób, by jak najlepiej wspierać sprzedaż w modelu e–commerce, ale również odpowiadanie za efektywną komunikację między naszym zespołem a Partnerem biznesowym, dla którego pracujemy.

 

To właśnie Project Manager będzie towarzyszył Ci od pierwszych dni współpracy. To on wysłucha Twoich potrzeb i oczekiwań. Wspólnie z Tobą oraz wspólnie z zespołem, skrupulatnie przeanalizuje Twój brief, byśmy finalnie wdrożyli w życie projekt Twoich marzeń. Będzie informował o postępach w powstawaniu Twojego nowego sklepu internetowego, z uwagą słuchał Twoich uwag i z pieczołowitością dbał o to, by nasza współpraca przebiegała pomyślnie.

Chcesz z nami współpracować?

Odezwij się