console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Fast White Cat
in eCommerce we trust

W naszym zespole są certyfikowani programiści Magento

Zajmujemy się profesjonalną realizacją sklepów internetowych Magento. Dlaczego sklepy działają na Magento? Tylko Magento jest tak elastyczne i daje tak duże możliwości rozwoju dla Twojego biznesu eCommerce, łącznie ze wszystkimi możliwymi integracjami.

Na platformie tej działa ponad 250 000 sklepów eCommerce, co czyni ją najpopularniejszym rozwiązaniem na świecie. Sam zobacz! Sprawdź nasze wdrożenia Magento.

Współpraca z nami daje wiele

Możliwości
biznesowych

 • Tworzone przez nas sklepy wyróżniają się:

  • Dostosowanie do urządzeń mobilnych (FULL RWD)
  • Nowoczesny design, zgodny z UX
  • Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO)
  • Wyższe przychody
  • Pełna integracja z Twoimi systemami
  • Sprawdzone funkcjonalności zwiększające sprzedaż
 • Menadżer projektu

  Mimo że jesteśmy technikami, nadal cenimy relacje międzyludzkie. Dlatego każdemu klientowi dedykujemy Project Managera. Kierownik projektu kontaktuje się bezpośrednio z klientem i nadzoruje cały projekt. Do ich zadań należy nie tylko dbanie o to, aby powstający sklep internetowy był tworzony zgodnie z życzeniem klienta i realizowanie strategii marketingowej w taki sposób, aby jak najlepiej wspierać sprzedaż w modelu eCommerce, ale są również odpowiedzialni za efektywną komunikację nasz zespół i klient.

  To Project Manager będzie Ci towarzyszył od pierwszych dni współpracy. Wysłuchają Twoich potrzeb i oczekiwań. Razem z Tobą i zespołem skrupulatnie przeanalizują Twój brief, aby ostatecznie zrealizować projekt Twoich marzeń. Poinformują Cię o postępach w tworzeniu Twojego nowego sklepu internetowego, z uwagą wysłuchają Twoich uwag iz wielką starannością zadbają o płynny przebieg naszej współpracy.

  Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes