Usługi

Zobacz Co Możemy Zrobić Dla Twojego Biznesu!

Nasze Usługi

Sklepy Magento - Dev

Tworzenie i utrzymywanie deweloperskie sklepów internetowych Magento

Projektowanie Sklepów

Przygotowywanie projektów graficznych dla sklepów na platformie Magento

E-commerce Marketing

Szeroko pojęty e-commerce marketing nastawiony na wzrosty sprzedaży

Omnichannel

Kompleksowe wdrożenia omnichannel oparte o Magento.

Obsługa klienta

Obsługa klienta w kanałach komunikacji: telefon, e-mail, czat

SEM/SEO

Profesjonalna optymalizacja sklepów oraz reklama Google AdWords

Gdybyśmy tworzyli tylko sklepy internetowe, nazwalibyśmy się software housem. Gdybyśmy zajmowali się tylko marketingiem, nazwalibyśmy się agencją interaktywną. Gdybyśmy trudnili się tylko logistyką, nazwalibyśmy się centrum logistycznym. Gdybyśmy robili wyłącznie zdjęcia, nazwalibyśmy się studio fotograficznym. Na szczęście specjalizujemy się w każdej z tych dziedzin, dostarczając naszym Klientom profesjonalne sklepy internetowe, oparte na platformie Magento i sprawiając, że te sklepy sprzedają. Poznaj nas bliżej i zostań naszym Partnerem biznesowym.

Project Manager — Twój profesjonalny opiekun

Choć jesteśmy technologicznymi geekami, wciąż cenimy sobie relacje międzyludzkie. Dlatego każdemu naszemu Klientowi przydzielamy Project Managera, który bezpośrednio się z nim kontaktuje i opiekuje się całym projektem. Jego zadaniem jest nie tylko dopilnowanie, by powstający sklep internetowy ostatecznie wyglądał tak, jak wymarzył sobie Klient, a strategia marketingowa była wdrażana w taki sposób, by jak najlepiej wspierać sprzedaż w modelu e–commerce, ale również odpowiada za efektywną komunikację między naszym zespołem a Partnerem biznesowym, dla którego pracujemy.

To właśnie Project Manager będzie towarzyszył Ci od pierwszych dni współpracy. To on wysłucha Twoich potrzeb i oczekiwań. Wspólnie z Tobą oraz wspólnie z zespołem, skrupulatnie przeanalizuje Twój brief, byśmy finalnie wdrożyli w życie projekt Twoich marzeń. Będzie informował o postępach w powstawaniu Twojego nowego sklepu internetowego, z uwagą słuchał Twoich uwag i z pieczołowitością dbał o to, by nasza współpraca przebiegała pomyślnie.

Wdrożenia Magento na mistrzowskim poziomie

Posiadający najwięcej przydatnych dla biznesów działających w modelu e–commerce funkcjonalności oraz cechujący się — w zasadzie — nieograniczonymi możliwościami rozwoju platformy, Magento pozostaje skryptem niemającym sobie równych, jeśli chodzi o projektowanie, tworzenie i wdrażanie e–sklepów. Na całe szczęście, dobre lata temu, gdy system dopiero raczkował, postanowiliśmy przyjrzeć się mu bliżej i poznać wszystkie jego tajniki. W ten oto sposób zostaliśmy jednymi z najbardziej cenionych magików od Magento na polskim rynku.

Ze sklepów internetowych opartych o system Magento, które do tej pory stworzyliśmy, korzystają tak popularne marki, jak m.in. Kontigo, Drogerie Natura, Tally Weijl, 4F, Go Sport, Quiosque, DUKA, Bialcon, Lancerto, Ania Kruk, Kubenz, Tchibo, Mazda oraz — rzecz jasna — klienci tych znakomitych marek. Wszystkie doskonale radzą sobie w sprzedaży stacjonarnej, ale postanowiły również wykorzystać szansę w e–commerce’owym modelu biznesowym. I wyszło im to na dobre. Dołącz do największych i obserwuj fenomenalny wzrost przychodów ze sprzedaży internetowej!

Obsługa e–commerce — marketing, który sprzedaje

Czym jednak byłby najbardziej designerski, najbardziej użyteczny, funkcjonalny i posiadający najlepszy asortyment sklep internetowy, gdyby konsumenci nie mieli pojęcia o jego istnieniu?

Nasza współpraca wcale nie musi kończyć się na wdrożeniu Twojego wymarzonego e–sklepu w oparciu o skrypt Magento. Pójdźmy o krok dalej. Z ogromną przyjemnością, wykorzystamy wszelkie pokłady naszej kreatywności, wieloletnie doświadczenie, zbudowane w oparciu o współpracę z największymi markami z wielu branż, znajmość trendów z dziedziny e–commerce oraz dobrą energię, by stworzyć i zaimplementować skuteczną strategię marketingową dla Twojego e–biznesu.

Zajmiemy się dostosowaniem i optymalizacją Twojego sklepu internetowego do wymagań wyszukiwarek, a także oczekiwań i potrzeb Twoich klientów. Zadbamy o SEO i SEM. Niestraszne są nam reklamy Google AdWords czy opisy produktowe. Mało tego, jeśli nadarzy się taka sposobność, wykonamy dla Ciebie sesje produktowe, zajmiemy się logistyką, a nawet obsługą klienta w różnego rodzaju kanałach komunikacji — od e–maili, przez czaty, aż po infolinię.

Ale to nie wszystko! Z naszą pomocą połączysz wszystkie płaszczyzny, na jakich Twój brand występuje i które stanowią punkty styku Twojej marki z konsumentami. Bez względu na to, czy działasz głównie w kanałach offline, czy online — z naszą pomocą wyciśniesz z omnichannel, co się da!

Zostań Naszym Partnerem!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, bądź masz więcej pytań na temat naszych usług zapraszamy do kontaktu.

Każdego z potencjalnych Partnerów traktujemy indywidualnie, dlatego też nie mamy gotowych cenników. Napisz do nas już teraz!

Scroll Up