• Prezentacja dostępności produktów w sklepie stacjonarnym

  Strategia Omnichannel pozwala prowadzić skuteczną kontrolę nad procesem sprzedaży produktów. System sprawia, że składanie zamówień jest dla klientów łatwe i intuicyjne. Zaletą tego rozwiązania jest także wzrost zaufania konsumentów do marki. Błyskawiczna możliwość sprawdzenia dostępności produktów w wybranym sklepie stacjonarnym przyspiesza proces decyzyjny klienta i zachęca do ponownych zakupów w sklepie partnera, który ceni jego czas i pieniądze.

 • Możliwość odbioru i zwrotu w stałych sklepach (kliknij i odbierz)

  Rozwiązania Omnichannel umożliwiają odbiór zamówienia internetowego w sklepie stacjonarnym. Stanowi to doskonałą okazję do sprzedaży klientowi dodatkowych produktów. Bezpośredni kontakt z konsumentem pozwala także lepiej zrozumieć jego potrzeby. Możliwość zamówienia produktów online oraz odbioru i zwrotu zamówień offline w punktach stacjonarnych stanowi często wybieraną przez klientów metodę. Coraz powszechniejsze staje się także rozwiązanie ROPO (wyszukiwanie online, zakup offline).

 • Dostawa produktów poprzez proces wysyłki

  Różne opcje dostawy dają konsumentowi możliwość wyboru najwygodniejszej opcji. Buduje to także wiarygodność marki współpracującej z licznymi podmiotami logistycznymi.

 • Kompletna oferta

  E-commerce marketing obejmuje szereg działań uświadamiających potencjalnych odbiorców o istnieniu Twojego sklepu. Przygotowana oferta buduje wizerunek marki godnej zaufania i pozwala poszerzyć grono stałych klientów. Integracje systemowe to sposób na uniknięcie możliwości realizacji zamówień bez zabezpieczonych zapasów.

 • Przystosowanie się do telefonu komórkowego

  M-commerce stanowi przyszłość sprzedaży online. Obecnie aktywność mobilna w e-sklepach wynosi już ponad 20% całego ruchu. Coraz więcej konsumentów finalizuje zakupy przy pomocy urządzeń mobilnych. Dlatego w ramach wdrożenia Omnichannel niezbędna jest dedykowana platforma B2B zaprojektowana w sposób spełniający wszelkie oczekiwania użytkowników.

Zobacz efekty wdrożenia Omnichannel dla marki modowej Quiosque

Dane pochodzą z kampanii realizowanych od 2017 roku
 • 500%
  wzrost przychodów
 • 150%
  wzrost konwersji
 • 10%
  wzrost wartości koszyka
 • 50%
  więcej wyświetleń witryny
 • 20%
  wydłużony czas trwania sesji

Dlaczego wdrożenie Omnichannel w organizacji jest tak trudne?

Zmiana myślenia o konsumentach

Wcześniej konsumenci online i offline otrzymywali oddzielne komunikaty marketingowe w różnych punktach kontaktu. Rozwiązanie Omnichannel ujednolica wszystkie kanały sprzedaży i integruje działania promocyjne ze spójną komunikacją w reklamach, na stronach internetowych, e-mail marketingu, mediach społecznościowych, blogach itp.

Zunifikowana komunikacja w trybie online i offline zsynchronizowana z zapasami znacznie zwiększa satysfakcję konsumentów, zwłaszcza gdy dostępna jest możliwość uzyskania przydatnych informacji zwrotnych za pośrednictwem mediów społecznościowych, komunikatorów, e-maili i telefonu. Ma to kluczowe znaczenie dla poprawy relacji krótko- i długoterminowych, ponieważ radykalnie zwiększa liczbę i wartość transakcji, konsekwentnie zapewniając udowodniony wzrost przychodów.

Inwestycja

To nie tylko inwestycja w technologię, ale również szkolenie pracowników w zakresie obsługi klienta, call center itp. Takie działania pochłaniają ogromne zasoby finansowe, co przekłada się na to, że wiele firm stawia opór tak długo, jak tylko może, często wdrażając nadmiernie uproszczone mechanizmy Omnichannel.

Strategia

Realizacja strategii Omnichannel niesie ze sobą również konieczność zmiany strategii całej firmy ze względu na konieczność integracji wielu jej elementów.

Dobrze zaimplementowana strategia wielokanałowa
REALIZUJE RZECZYWISTE ZYSKI TWOJEJ FIRMY

Wiemy, jak dobrze to zaimplementować!
Napisz do nas teraz i dowiedz się, jak zacząć sprzedawać więcej.

Kontakt

Stwórz swój e-sklep

  Kontakt

  Stwórz swój e-sklep

  Chcesz usprawnić swój biznes?

  Dane Kontaktowe

  Fast White Cat S.A.
  ul. Oławska 27/29, 50-123 Wrocław

  info@fastwhitecat.com

  NIP: 8971779243
  REGON: 021761553

  IOD

  Monika Foryt
  Inspektor Ochrony Danych
  iod@fastwhitecat.com


  Katarzyna Sekuła
  Zastępca Inspektora Ochrony Danych
  iod@fastwhitecat.com