Platformy B2B

Myślisz, że Magento to tylko platforma do budowania sklepów eCommerce? W Fast White Cat, tworzymy nie tylko e-sklepy, lecz także dostosowane do indywidualnych wymogów, systemy B2B pozwalające na kompleksową obsługę wewnętrznych zamówień przedsiębiorstw. Rozwiązanie to jest dedykowane przede wszystkim firmom, które kooperują z zamkniętą grupą kontrahentów.

Elastyczność
platforma może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta
Integracje
z zewnętrznymi systemami magazynowymi oraz obsługą dostaw i rozliczeń
Unifikacja
kanału i formatu składania zamówień wewnątrzfirmowych zapewnia skuteczniejszą obsługę całego procesu
Usability
możliwość implementacji wyłącznie najważniejszych funkcji dla zapewnienia intuicyjnej i łatwej obsługi

Platforma B2B to nie tylko sprzedaż!

Dedykowane rozwiązanie, zaprojektowane na Magento pozwoli Ci również na wprowadzenie nowych form wewnętrznej dystrybucji.

 

   Dla jednej z najbardziej znanych marek motoryzacyjnych

 

zrealizowaliśmy system wypożyczania na określony czas materiałów marketingowych wewnątrz sieci dealerskiej. W przypadku biznesu prowadzonego na dużą skalę, ale posiadającego scentralizowaną obsługę marketingową, taki system kompleksowego zarządzania wypożyczonym towarem pozwolił wprowadzić porządek w obrębie współdzielonych zasobów i znacznie usprawnić przebieg procesu wypożyczenia i zwrotu towaru.

Dlaczego Magento nadaje się do tego idealnie?

Bo pozwala na pełną personalizację, zarówno jeśli chodzi o funkcje, jak i wygląd takiej platformy.

 

Często decydując się na gotowe rozwiązania służące do obsługi zamówień wewnątrzfirmowych, jego użytkownicy są skazywani na systemy, które posiadają w pakiecie mnóstwo zbędnych funkcji. Magento daje nam możliwość stworzenia dla Twojej firmy, w krótkim okresie, dedykowanej platformy, posiadającej tylko te funkcje, których naprawdę potrzebujesz Ty i Twoi klienci.

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, dlatego też nie mamy gotowych cenników. Napisz do nas już teraz i zoptymalizuj ten proces!

Potrzebujesz systemu do zamówień wewnętrznych?