Drogerie Natura – wzrost sprzedaży o ponad 72% w pierwszym kwartale 2017 r. do roku poprzedniego

drogeria natura

Drogerie Natura – wzrost sprzedaży o ponad 72% w pierwszym kwartale 2017 r. do roku poprzedniego

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Natura od 20 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki KOBO Professional, My Secret, Sensique czy Seyo.

Fast White Cat pomaga realizować strategie firmy w kanale online poprzez:

  • Konsulting ecommerce – zwiększenie współczynnika konwersji, zwiększenie przychodów, optymalizacja wydatków marketingowych, kampania SEO
  • Development & maintenance Magento – zwiększenie współczynnika konwersji, zmniejszenie współczynnika porzuconych koszyków, rozwój platformy, implementacja nowych funkcjonalności, optymalizacja czasu wczytywania sklepu

Głównym celem było zwiększenie sprzedaży o 50% do roku poprzedniego oraz zwiększenie ruchu na sklepie online.

Efektem prac FWC był wzrost przychodów o ponad 72% w pierwszym kwartale 2017 r. do pierwszego kwartału 2016 r. oraz współczynnika konwersji o ponad 27%.

Jednym z ważniejszych działań jakie zrealizowała Natura na prośbę FWC było zwiększenie stocków co przełożyło się na wzrost widoczności sklepu w wynikach organicznych.

SEM Expert. Specjalizuje się w reklamowych kampaniach sprzedażowych dla e-commerce.

Dodaj komentarz

Scroll Up