Kariera w Fast White Cat

Poznaj Nas i sprawdź, jak pracujemy!

Jesteśmy członkiem

Magento Association

Stack technologiczny

Kim jesteśmy

Jesteśmy e-commerce housem, specjalizującym się w wytwarzaniu oprogramowania dla sklepów internetowych na platformie Magento. Nasz zespół tworzy około 45 programistów (wciąż rośniemy!), których wspieramy w ciągłym rozwoju, oferując ciekawe projekty dla dużych marek takich jak: 4F, GoSport, Quiosque. W codziennej pracy przede wszystkim dzielimy się wiedzą, pomagamy i szkolimy naszych developerów, aby zdobywali certyfikaty Magento, potwierdzające ich kompetencje.

 

Nasze biura znajdziesz w czterech lokalizacjach: we Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i Krośnie. Jesteśmy otwarci w 100% na pracę zdalną, dlatego nie musisz martwić się dojazdami. Zapewnimy Ci kompleksowy onboarding w jednych z naszych biur. Zadbamy o wszystkie formalności – zorganizujemy przejazd, zarezerwujemy noclegi, a co najważniejsze – szczegółowo wprowadzimy Cię we wszystkie aspekty pracy w naszej firmie, tak, abyś bez stresu zaczął przygodę na pokładzie Fast White Cat.

 

Na co dzień pracujemy, wykorzystując pakiet Atlassian (Jirę, bitbucket, etc.), dbając o jak najwyższy poziom zarządzania projektami. W swojej pracy cenimy partnerskie podejście – słuchamy potrzeb współpracowników, starając się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.  Zawsze znajdziesz odpowiednią osobę, do której możesz się zwrócić ze swoim pomysłem.

Jak pracujemy?

Czyli to, co cenimy w pracy i co możemy Ci zaoferować.

Rodzinna atmosfera

U nas poczujesz się jak w domu. Możesz porozmawiać z każdą osobą w firmie, preferujemy politykę otwartych drzwi 🙂

Dzień na rozwój

W chwili obecnej każdy developer w firmie może przeznaczyć jeden dzień w miesiącu na samorozwój. 8 godzin jednego dnia realizujesz się w dowolnym kierunku, tak aby podnosić swoje kwalifikacje.

One to One

Staramy się, aby developerzy mogli porozmawiać o swoich problemach, uwagach z liderami oraz head’ami developmentu. W naszej firmie nie jesteś sam – w każdej chwili możesz porozmawiać o swojej pracy.

Nasze biura

Znajdziecie nas w 4 miastach - we Wrocławiu, Krośnie, Lublinie oraz Rzeszowie.

Wrocław Centrala

Główne centrum dowodzenia mieści się w samym sercu Wrocławia - na Rynku przy ul. Oławskiej 27/29.

Masz pytania?

Jeżeli masz dodatkowe pytania - napisz do Kasi Andrzejewskiej!

Katarzyna Andrzejewska

HR Business Partner
katarzyna.andrzejewska@fastwhitecat.com

Jak przebiega rekrutacja?

Wyślij CV

W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na spotkanie lub umówimy się na rozmowę telefoniczną.

Rozmowa

Będziesz miał/a okazję poznać osobę z działu, do którego aplikujesz i dowiedzieć się więcej o nas. Również my będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Tobie oraz sprawdzić Twoje umiejętności.

Po spotkaniu

W ciągu kilku dni otrzymasz od nas informację zwrotną, niezależnie od rezultatu rozmowy.

Nie znalazłeś oferty siebie?

Nic nie szkodzi! Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Fast White Cat, wyślij nam swoje CV.