console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Blog Fast White Cat

Fast White Cat z nagrodą Clutch

admin paź 14. 2019
Środowisko technologiczne szybko się zmienia. Dosłownie każdego dnia pojawiają się nowe fascynujące rozwiązania – od tych związanych z wydobyciem kryptowalut aż po asystentów dronów. Nie mniejsze tempo obserwujemy także w branży e-commerce.

clutch

 

Nie ma więc powodu, dla którego Twoja firma miałaby zostawać w tyle! Fast White Cat jest tutaj, aby przyspieszyć rozwój Twojego e-commerce!

Za co otrzymaliśmy wyróżnienie


Od 2012 roku Fast White Cat tworzy e-sklepy zbudowane przy pomocy oprogramowania Magento, ze szczególnym naciskiem na efekt sprzedażowy wdrażanych rozwiązań. Pomagamy naszym klientom tworzyć kompleksowe platformy e-commerce, aby zmaksymalizować ich potencjał biznesowy. Służymy jako partner biznesowy i pomagamy firmom, rekomendując najlepsze sposoby działania, uwzględniając ich cele.
 

ocena clutch

 

W uznaniu dla naszej pracy zostaliśmy wyróżnieni przez Clutch.co jako jedna z najbardziej wiarygodnych i efektywnych firm developerskich w Polsce! Bardzo dziękujemy naszym klientom za wszystkie udzielone referencje! Jesteśmy dumni, że partnerzy są zadowoleni z naszych usług! Poniżej kilka słów od naszego CEO:

„Ta nagroda jest dla nas ogromnie ważna! Zawsze dążymy do doskonałości, a dostarczanie jakościowych rozwiązań jest naszym celem i misją od pierwszego dnia powstania naszej firmy. Fast White Cat obiera za cel budowanie najlepszych platform handlu elektronicznego zarówno w B2C jak i B2B, a ta nagroda jest kolejnym dowodem, że jesteśmy na właściwej drodze do tego celu. To wyróżnienie motywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad osiągnięciem spektakularnych rezultatów. Nasi klienci i cała społeczność Magento zasługują na to”. – Cezary Kożon, CEO, Fast White Cat.

Przypomnijmy – Clutch jest platformą agregującą firmy świadczące usługi dla B2B, która wykorzystuje unikatową metodologię ich oceny w różnych branżach usługowych. Jesteśmy obecni również na jednej z jej siostrzanych witryn — Manifest, która skupia się na danych biznesowych.

Jeszcze raz dziękujemy za tę nagrodę!

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes