console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Case Studies

E-commerce recovery: ponad 200% wyższe przychody w e-sklepie

Czyli jak poprawiliśmy źle poprowadzone wdrożenie marki Makalu i w 3 miesiące znacznie zwiększyliśmy konwersję.

 

Nasz Partner, Makalu, zgłosił się do nas, ponieważ planował rozwój sklepu, a dotychczas pracujące dla marki agencje Magento nie dowoziły satysfakcjonujących wyników i nie radziły sobie z zapleczem technologicznym platformy sprzedażowej. E-sklep sprzedawał, ale nie dostarczał odpowiednich wrażeń estetycznych, w tym user experience na oczekiwanym poziomie. Cechowały go również dość przestarzałe rozwiązania w kontekście poruszania się klienta po sklepie i całej ścieżki zakupowej. Wiele do życzenia pozostawiała także infrastruktura i bezpieczeństwo sklepu.

Jako Fast White Cat podjęliśmy się wyzwania doprowadzenia e-sklepu Makalu do stanu jak najwyższej jakości i poprawy jego konwersji.

Zobacz więcej w case study!

Współpraca z Fast White Cat to nie tylko korzyści biznesowe, ale również czysta przyjemność. Realizowany projekt zmian przebiega bardzo sprawnie i przynosi nam realne korzyści. Bardzo istotne aspekty współpracy to niezawodność jak i patrzenie na projekt globalnie, nie skupianie się tylko na poprawie funkcjonowania sklepu online, ale również na szeregu innych elementów wpływających na sprzedaż. Dla marki Makalu najważniejszy jest klient a zmiany wprowadzane we współpracy z Fast White Cat wpływają na jego zadowolenie z zakupów, co jest dla nas najcenniejszą korzyścią.

Karolina Nowak
Dyrektor Kreatywna Makalu o współpracy z Fast White Cat

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes