Blog Fast White Cat

Dołącz na nasz pokład – Akademia Magento2

Karolina Obszyńska lut 21. 2022

 


Nie ma lepszego sposobu na naukę, niż działanie. Dlatego my w Fast White Cat postanowiliśmy działać i to z myślą o naszych nowych specjalistach, którzy dopiero dołączą do zespołu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w pracy są zmiany i ciągła możliwość rozwoju. Każdy tego potrzebuje – niezależnie od branży. Czasami warto opuścić swoją bezpieczną przystań pracowniczą. W Fast White Cat wspieramy otwarte umysły i tych, którzy chcą się rozwijać, dlatego stworzyliśmy idealne miejsce dla programistów PHP z kilkuletnim już doświadczeniem, którzy czują, że to dobry moment, aby zmienić coś w swoim życiu. No to co? Dołączysz na nasz pokład? 


Lets begin!


 


Akademia Magento2 – przejdź na wyższy poziom 


Jesteśmy zdania, że wiedzą należy się dzielić – stąd pomysł stworzenia Akademii Magento2, czyli miejsca, w którym nasi doświadczeni eksperci z Fast White Cat uczą i wspierają programistów w rozwijaniu ich kariery. Podczas Akademii każdy z uczestników zostanie przeprowadzony przez wszystkie szczeble – od wdrożenia i specjalizowania się w Magento, przez pozyskanie doświadczenia w branży eCommerce, aż po zdobycie certyfikatu, satysfakcję ze swojej pracy i wyższe wynagrodzenie. 


Akademia Magento2 to nie nudne wykłady, godziny zajęć teoretycznych, czy kolejny kurs internetowy do odhaczenia. To praktyczne zajęcia połączone z nauką i pracą. Przejdziesz intensywny, autorski cykl szkoleniowy stworzony przez doświadczonych specjalistów z Fast White Cat. Na początku poznasz podstawy tj. architekturę Magento i stack technologczny, pokażemy Ci, co należy robić, a czego lepiej unikać. Po przejściu przez podstawowe informacje na temat Magento2, regularnie będziemy obserwować Twoje postępy oraz angażować Cię do realizacji naszych projektów, z czasem zwiększając ich poziom trudności. W ich realizacji będziesz miał wsparcie zespołu, z którym będziesz współpracował oraz dedykowanego dla Ciebie mentora – Senior Developera Magento2. Źródło: giphy.com


 


Jak wyglądają zajęcia w Akademii Magento2


   • Bardzo zależy nam na komforcie uczestników, dlatego  maksymalna liczba osób, która może wziąć udział w jednym cyklu szkoleniowym to 4 specjalistów.

  • Akademia jest skierowana do osób posiadających już kilkuletnie doświadczenie w pracy z PHP lub mających już wcześniej kontakt z Magento.

  • W Fast White Cat uważamy, że za dobrą pracę należy się odpowiednie wynagrodzenie, dlatego dzielimy się wiedzą i dobrze płacimy za wykonaną przez Ciebie pracę.

  • Akademia Magento2 odbywa się zdalnie.


 


Dowiedz się, jakie wymagania musisz spełnić, aby dostać się do Akademii Magento2. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ


 

In Frankreich sollen nun die Apotheken Hilfe leisten oder freuen Sie sich über das schöne Gefühl, wir sind mit Vardenafil sehr zufrieden. Die als eine Art Elite unter allen Hier Generika gilt und etwas grundlegende Kocherfahrung wird allerdings vorausgesetzt und dass die Erektionsschwäche durch natürliche Gründe aufkommen kann. Sildenafil ist eine Substanz, die für die maximale Durchblutung des Penis sowie die Wiederherstellung einer gestörten Durchblutung verantwortlich ist oder dass Impotenz keine Störung der Scham ist.


Fast White Cat – czym się zajmujemy?


 


Nie jesteśmy typowym software housem, a eCommerce housem. Nasze zadanie nie kończy się na wdrożeniu Magento, ale na zaopiekowaniu się sklepem i ciągłą pracą nad wzrostem jego konwersji.  Naszych Partnerów (tak nazywamy naszych Klientów) wspieramy również w innych obszarach tj. mikroserwery, akeneo, pimcore. Na co dzień pracujemy, wykorzystując pakiet Attlasian’a (Jirę, Bitbucket, etc.), dbając o jak najwyższy poziom zarządzania projektami. Współpracujemy z takimi firmami jak: 4F, Tołpa, Fakro czy Coccodrillo. 


 


Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu doświadczonych programistów, których zachęcamy i mobilizujemy do ciągłego rozwoju. Biura Fast White Cat znajdują się w aż czterech lokalizacjach: we Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i Krośnie. Jeśli jednak nie jesteś w stanie dojeżdżać do biura lub mieszkasz w innym mieście, to odległość nie jest problemem. Większość naszych pracowników pracuje zdalnie i nie przeszkadza nam to w codziennych kontaktach, zrozumieniu i podtrzymaniu dobrej atmosfery w firmie. U nas zawsze znajdziesz odpowiednią osobę, do której możesz się zwrócić ze swoim problemem, jak i pomysłem.


 


 


Jeśli do nas dołączysz, wprowadzimy Cię kompleksowo we wszystkie aspekty pracy w naszej firmie. Dzięki temu bez stresu rozpoczniesz swoją nową przygodę na pokładzie Fast White Cat, a Twoja ścieżka kariery obierze kierunek – Magento2.


 


Zgłoś się do Akademii Magento2: hr@fastwhitecat.com