console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Blog Fast White Cat

Dołącz na nasz pokład – Akademia Magento2

Karolina Obszyńska lut 21. 2022

 


Nie ma lepszego sposobu na naukę, niż działanie. Dlatego my w Fast White Cat postanowiliśmy działać i to z myślą o naszych nowych specjalistach, którzy dopiero dołączą do zespołu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w pracy są zmiany i ciągła możliwość rozwoju. Każdy tego potrzebuje – niezależnie od branży. Czasami warto opuścić swoją bezpieczną przystań pracowniczą. W Fast White Cat wspieramy otwarte umysły i tych, którzy chcą się rozwijać, dlatego stworzyliśmy idealne miejsce dla programistów PHP z kilkuletnim już doświadczeniem, którzy czują, że to dobry moment, aby zmienić coś w swoim życiu. No to co? Dołączysz na nasz pokład? 


Lets begin!


 


Akademia Magento2 – przejdź na wyższy poziom 


Jesteśmy zdania, że wiedzą należy się dzielić – stąd pomysł stworzenia Akademii Magento2, czyli miejsca, w którym nasi doświadczeni eksperci z Fast White Cat uczą i wspierają programistów w rozwijaniu ich kariery. Podczas Akademii każdy z uczestników zostanie przeprowadzony przez wszystkie szczeble – od wdrożenia i specjalizowania się w Magento, przez pozyskanie doświadczenia w branży eCommerce, aż po zdobycie certyfikatu, satysfakcję ze swojej pracy i wyższe wynagrodzenie. 


Akademia Magento2 to nie nudne wykłady, godziny zajęć teoretycznych, czy kolejny kurs internetowy do odhaczenia. To praktyczne zajęcia połączone z nauką i pracą. Przejdziesz intensywny, autorski cykl szkoleniowy stworzony przez doświadczonych specjalistów z Fast White Cat. Na początku poznasz podstawy tj. architekturę Magento i stack technologczny, pokażemy Ci, co należy robić, a czego lepiej unikać. Po przejściu przez podstawowe informacje na temat Magento2, regularnie będziemy obserwować Twoje postępy oraz angażować Cię do realizacji naszych projektów, z czasem zwiększając ich poziom trudności. W ich realizacji będziesz miał wsparcie zespołu, z którym będziesz współpracował oraz dedykowanego dla Ciebie mentora – Senior Developera Magento2. Źródło: giphy.com


 


Jak wyglądają zajęcia w Akademii Magento2


   • Bardzo zależy nam na komforcie uczestników, dlatego  maksymalna liczba osób, która może wziąć udział w jednym cyklu szkoleniowym to 4 specjalistów.

  • Akademia jest skierowana do osób posiadających już kilkuletnie doświadczenie w pracy z PHP lub mających już wcześniej kontakt z Magento.

  • W Fast White Cat uważamy, że za dobrą pracę należy się odpowiednie wynagrodzenie, dlatego dzielimy się wiedzą i dobrze płacimy za wykonaną przez Ciebie pracę.

  • Akademia Magento2 odbywa się zdalnie.


 


Dowiedz się, jakie wymagania musisz spełnić, aby dostać się do Akademii Magento2. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ


 


Fast White Cat – czym się zajmujemy?


 


Nie jesteśmy typowym software housem, a eCommerce housem. Nasze zadanie nie kończy się na wdrożeniu Magento, ale na zaopiekowaniu się sklepem i ciągłą pracą nad wzrostem jego konwersji.  Naszych Partnerów (tak nazywamy naszych Klientów) wspieramy również w innych obszarach tj. mikroserwery, akeneo, pimcore. Na co dzień pracujemy, wykorzystując pakiet Attlasian’a (Jirę, Bitbucket, etc.), dbając o jak najwyższy poziom zarządzania projektami. Współpracujemy z takimi firmami jak: 4F, Tołpa, Fakro czy Coccodrillo. 


 


Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu doświadczonych programistów, których zachęcamy i mobilizujemy do ciągłego rozwoju. Biura Fast White Cat znajdują się w aż czterech lokalizacjach: we Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i Krośnie. Jeśli jednak nie jesteś w stanie dojeżdżać do biura lub mieszkasz w innym mieście, to odległość nie jest problemem. Większość naszych pracowników pracuje zdalnie i nie przeszkadza nam to w codziennych kontaktach, zrozumieniu i podtrzymaniu dobrej atmosfery w firmie. U nas zawsze znajdziesz odpowiednią osobę, do której możesz się zwrócić ze swoim problemem, jak i pomysłem.


 


 


Jeśli do nas dołączysz, wprowadzimy Cię kompleksowo we wszystkie aspekty pracy w naszej firmie. Dzięki temu bez stresu rozpoczniesz swoją nową przygodę na pokładzie Fast White Cat, a Twoja ścieżka kariery obierze kierunek – Magento2.


 


Zgłoś się do Akademii Magento2: hr@fastwhitecat.com


    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes