console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Blog Fast White Cat

7 powodów, dla których warto współpracować z eCommerce house

Karolina Obszyńska mar 09. 2023
Chcesz stworzyć nowy projekt lub przebudować stronę swojego sklepu? Zastanawiasz się, jak wprowadzić nowe rozwiązania informatyczne, które będą dopasowane do Twoich klientów? Usługi eCommerce house to coraz bardziej popularna opcja, wybierana przez największe e-biznesy. Jak działa ten model, co możesz zyskać, podejmując tego typu współpracę? Przeczytaj wpis i poznaj 7 powodów, dla których warto współpracować z eCommerce house. 

eCommerce house – co to jest?


Firmy działające jako eCommerce house zajmują się tworzeniem, wdrażaniem i utrzymaniem oprogramowania na zlecenie klientów. W większości przypadków są to rozwiązania przeznaczone dla konkretnego e-biznesu, opracowywane pod kątem wymagań danego Partnera.

Przygotowywanie oprogramowania od A-Z nie jest jedyną usługą, którą może zaoferować Ci już bardziej rozwinięty eCommerce house. Niektóre z nich zajmują się także utrzymaniem projektów, usprawnieniem i rozbudową istniejących rozwiązań czy migracją oprogramowania ze starszej na nowszą wersję. 


7 korzyści współpracy z eCommerce house


Decyzja o współpracy z eCommerce house powinna być podejmowana na podstawie konkretnych potrzeb i celów Twojego biznesu, a także jakości i doświadczenia firmy. Przed podjęciem decyzji należy dokładnie przeanalizować oferty i referencje różnych firm i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Weź pod uwagę to, że eCommerce house’y posiadają w swoim zespole specjalistów z różnych dziedzin. Pozwala to na kompleksowe podejście do projektów i uzyskanie jak najlepszych wyników.

Warto rozważyć współpracę z eCommerce house, jeśli potrzebujesz oprogramowania lub rozwiązań informatycznych do prowadzenia swojego biznesu. Korzyści z takiej współpracy to m.in.:

 1. Doświadczenie i wiedza 


eCommerce house posiadają w swoich zespołach specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w zakresie całego sektora e-handlu. Ponadto tworzą oprogramowania e-sklepów i rozwiązania informatyczne wspierające e-biznesy. Dzięki temu mogą pomóc Twojej firmie osiągnąć cele biznesowe poprzez opracowanie oprogramowania lub procesów, które będą spełniały potrzeby Twojego biznesu.

W skład zespołu zatrudnianego w eCommerce house wchodzi także Project Manager (PM), dzięki czemu nie musisz samodzielnie nadzorować pracy programistów. Zadaniem tej osoby jest zarządzanie przebiegiem całego projektu oraz pracą zaangażowanych w to developerów. 

 1. Zwiększenie konwersji 


eCommerce house jest w stanie pomóc Ci w zoptymalizowaniu procesów zachodzących w Twoim sklepie internetowym, aby zwiększyć konwersję. Poprzez zastosowanie technik i strategii zwiększających zaufanie u Twoich klientów i usprawniających procesy zakupowe, agencje eCommerce pomogą Ci zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie internetowym.

 1. Skalowalność  


Firmy specjalizujące się w eCommerce mogą pomóc również w zwiększeniu skali Twojego biznesu. Wraz z rozwojem sklepu internetowego, eCommerce house rozwija strategię sprzedażową, dopasowuje systemy do większej liczby zamówień i optymalizuje procesy magazynowania i dostawy.

 1. Oszczędność czasu i pieniędzy 


Outsourcing usług softwarowych i eCommercowych do specjalistycznej firmy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, które musiałbyś zainwestować w rozwój i utrzymanie własnych pracowników. W tym przypadku outsourcing obejmuje nie tylko programistów, lecz także testerów (osoby odpowiedzialne za przetestowanie produktu od strony funkcjonalnej), QA (osoby odpowiedzialne za zarządzanie jakością produktu) czy Project Managerów (osoby czuwające nad przebiegiem projektu i rozplanowaniem prac). Każde z tych stanowisk jest ważne, by przygotować dobrze funkcjonujący e-biznes. Wykorzystując usługi zewnętrznej firmy, możesz mieć pewność, że projekt został wykonany przez osoby z doświadczeniem i kwalifikacjami. Specjalistów, którzy znają trendy technologiczne i wiedzą, jak rozwiązać problemy w obszarze Twojej działalności.

 1. Dostęp do narzędzi i technologii


Programiści zatrudnieni w eCommerce house posiadają dostęp do najnowszych narzędzi i technologii, które mogą pomóc Ci w zoptymalizowaniu Twojego sklepu internetowego i zwiększeniu sprzedaży. To Twoja szansa, by skorzystać z najnowszych i najbezpieczniejszych frameworków, do których sam nie miałbyś dostępu. 

 1. Jasny przebieg projektu


Współpraca z eCommerce house to bardzo przejrzysty proces, który zwykle składa się z kilku etapów:

 • konsultacja i analiza Twoich potrzeb, 

 • dopasowanie rozwiązania i ustalenia głównych założeń dotyczących projektu,

 • podpisanie umowy,

 • przydzielenie programistów do projektu — zebranie zespołu przez PM’a,

 • przygotowanie strony,

 • testy strony, gotowego oprogramowania,

 • pomoc w obsłudze sklepu i regularnych aktualizacjach. 


Warto tutaj zaznaczyć, że współpraca z eCommerce house nie kończy się na wdrożeniu oprogramowania. Utrzymanie systemu wymaga bieżącej pracy po stronie ich twórców, dlatego wiele firm oferuje dalszy support, od razu po przekazaniu ukończonego projektu.

 1. Nie tylko wdrożenia od zera


Z usług eCommerce house możesz skorzystać także wtedy, gdy chcesz usprawnić coś na swojej stronie internetowej lub w e-sklepie. Jeśli Twój e-biznes nie spełnia Twoich oczekiwań, masz szansę zachować część już zbudowanych funkcjonalności, łącząc je z nowymi rozwiązaniami, których celem jest usprawnienie projektu.

 

Jak znaleźć dobry eCommerce house?


Jaką firmę powinieneś wybrać, aby mieć pewność, że projekt zostanie zrealizowany zgodnie z Twoimi wytycznymi i oczekiwaniami? Zwróć uwagę na takie aspekty jak:

 • Doświadczenie

 • Wykorzystywane technologie

 • Komunikacja z klientem 

 • Skład zespołu odpowiedzialnego za projekt

 • Terminowość i koszt wdrożenia


Współpraca z doświadczonym partnerem technologicznym i wdrożeniowym znacznie zwiększa szanse powodzenia Twojego e-biznesu. Potrzeby firm, które nie wykorzystują potencjału sprzedaży w Internecie, są ogromne. 

Nie wystarczy już bowiem sprawne wdrożenie e-sklepu i odpowiednie działania promocyjne. Usługi dodatkowe, które wynikają ze specyfiki branży, zachodzących procesów w firmie, aktualnie działających systemów i konieczności ich integracji, a także rozwój cyfryzacji — to wszystko jest równie istotne.  

Fast White Cat i Red Fox Rocks — ekipa do zadań specjalnych


Realnie pomagamy rozwijać e-commerce klienta. Dlatego jesteśmy eCommerce house. - Elżbieta Pawełek-Lubera, Head of Project Management Fast White Cat.

Zintegrowane siły Fast White Cat i Red Fox Rocks to idealny duet do kompleksowego prowadzenia Twojego e-biznesu. Osobno każda z tych firm może zrobić wiele, a razem jeszcze więcej! Zależy nam na wspólnym budowaniu lepszych systemów, bardziej otwartych na rozwój. Mamy kompetencje zarówno w projektowaniu i tworzeniu sklepów internetowych opartych o Magento 2, dostosowanych do potrzeb Klienta, jak i w ich optymalizacji (tak, aby były bardziej przyjazne dla użytkowników i generowały większe zyski!). Zatem Fast White Cat z Magento są nierozerwalnie związane z eCommerce. Natomiast Red Fox Rocks, ze względu na stack technologiczny i na umiejętności zespołowe, jest w stanie wspierać Klientów w różnych obszarach, tj. integracjach e-sklepu z Akeneo i Pimcore, systemach wspierających proces zarządzania zwrotami i reklamacjami, systemach wspierających logistykę sprzedaży, systemach do integracji wszystkich sklepów marki z firmami kurierskimi i wiele, wiele więcej…

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami: info@fastwhitecat.com

  Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes