info@fastwhitecat.com

Case Studies

Model subskrypcyjny na Magento

Czyli jak wykorzystaliśmy platformę Magento do stworzenia spersonalizowanej strony z możliwością wynajmu i subskrypcji sprzętu elektronicznego.

 

Nasz Partner, Digital Care, zgłosił się do nas z nietypowym zadaniem – wykorzystania platformy Magento do modelu biznesu opartego na subskrypcji, tj. czasowym wynajmie sprzętu elektronicznego, nie tradycyjnej e-sprzedaży. Ten bardzo nietypowy i rzadko stosowany sposób na wykorzystanie Magento okazał się dla nas pierwszym w portfolio wdrożeniem tego typu. Jak to zrobiliśmy?

Zobacz więcej w case study!

Współpraca z Fast White Cat przebiegała profesjonalnie i w dobrej atmosferze. Zespół, który został dedykowany naszemu projektowi, cechował się ogromną wiedzą nie tylko z dziedziny Magento, ale też nowych technologii, mając przy tym świadomość sposobu funkcjonowania świata eCommerce. Zaproponowane przez Fast White Cat rozwiązania, spersonalizowane stricte pod nasze potrzeby, w pełni spełniły wymagania biznesowe, które sobie założyliśmy. Wdrożenie zostało wykonane na czas, a my w trakcie prac byliśmy stale na bieżąco informowani o jego postępach.

Artur Świętonowski
Head of IT R&D w Digital Care Group

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes