console.warn && console.warn("[GTM4WP] Google Tag Manager container code placement set to OFF !!!"); console.warn && console.warn("[GTM4WP] Data layer codes are active but GTM container must be loaded using custom coding !!!");

info@fastwhitecat.com

Case Studies

Zamówienie co 0,94 sekundy w e-sklepie opartym na Magento Open Source? Zrobiliśmy to!

Czyli jak przygotowaliśmy sklep naszego Partnera, dużej marki eCommerce, na przyjęcie wzmożonego ruchu w okresie Black Friday*.

*I dlaczego przygotowujemy w ten sposób sklepy wszystkich naszych Klientów. 

 

Jak to się stało, że sklep naszego Partnera wygenerował nowe zamówienie co (niecałą) sekundę?

  • Znamy Magento od podszewki, dlatego poruszamy się po nim sprawnie – dobraliśmy takie rozwiązania, aby spełniały założenia biznesowe i sprawiliśmy, że są one odpowiednio zoptymalizowane tak aby nie generować nadmiarowego obciążenia, gdy Klient końcowy wykona konkretny ruch na sklepie.
  • Tworzymy kod zgodnie ze sztuką – dzięki temu, że jest on napisany w optymalny sposób, e-sklep naszego Partnera nie ma problemów z niedziałającą czy zbyt wolno uruchamianą stroną.
  • Mamy odpowiednio zaprojektowaną infrastrukturę autoskalującą, co pozwala sklepowi dostosować się do aktualnego w danym momencie ruchu na stronie.
  • Współpracujemy z firmami, które stawiają na innowacyjne i stabilne rozwiązania, jak AWS.

Zobacz więcej w case study!

Magento jest z całą pewnością odpowiednim wyborem, jeśli myślimy o platformie sprzedażowej gotowej na przyjęcie ogromnego ruchu, również w wersji Open-Source. W chwili największego peak’u sprzedażowego, niezakłócona obsługa każdej transakcji jest celem nadrzędnym każdego e-commerce. Lata doświadczeń w pracy z Magento 2, doświadczenie w zaawansowanych rozwiązaniach chmurowych (AWS), mocny nacisk na jakość i dobre praktyki w pracy z Magento 2, pozwoliły na zaoferowanie przez Fast White Cat rozwiązania kompleksowego, a zarazem gotowego na właściwe dopasowanie do danego biznesu.

Marcin Bukowski
Marcin Bukowski
Head of Development w Fast White Cat

    Sprawdź, jak możemy usprawnić Twój biznes